Teksty na strony www

Piasecki Design

To zlecenie było totalną przygodą i wyzwoleniem wyobraźni! Meble z odzysku, które mają za sobą historię, wymagały tylko odpowiednich opisów. Bo same w sobie są przepiękne oraz idealnie sportretowane. Wróżę im ogromną karierę, choć muszą trafić do kogoś o artystycznej duszy. Bo same duszę zdecydowanie posiadają.

Energylandia

Energylandia to park rozrywki, który posiada największe rollercoastery nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Tysiące fanów rozrywki każdego dnia pragną skorzystać ze słynnego Hyperionu. Trzeba ich co jakiś czas zachęcić i przypomnieć o istnieniu Energylandii. Od tego jest moje pióro, dzięki któremu prasa otrzymuje zawsze świeże materiały informacyjne.

FreshMate

Ta internetowa drogeria podbiła moje serce swoim podejściem do obsługi klienta. Mimo, że działają w sieci, to wyczuwa się klimat zakupów w ulubionym sklepiku za rogiem, gdzie właściciel nas zna i doradza, daje zniżkę lub gift. Wspaniałe podejście szefa drogerii pozwala wróżyć mu sukces. Nasza współpraca była czystą przyjemnością, rozumieliśmy się doskonale i teksty były w pełni akceptowane od razu po przesłaniu. Powstał opis do zakładki O nas oraz tekst na pocztówkę wkładaną do każdej paczki. Czuję, że to nie koniec naszej wspólnej przygody.

CardBlocks

Innowacyjne myślenie oraz chęć podarowania wnuczce kreatywnego prezentu, doprowadziła pomysłodawcę sklepu do stworzenia klocków konstrukcyjnych z wytrzymałej tektury. To zaszczyt współpracować z kimś tak genialnym oraz pisać teksty do nowo powstałej marki, która od samego początku wzbudza aplauz. Klocki przetestowałam własnoręcznie z rodziną- z serca polecam;)

3Form

3Form zajmuje się...formami;) Było to kompleksowe zlecenie dla prężnie rozwijającej się firmy, która produkuje szyldy, kasetony, podświetlane znaki, litery itd. Przygotowałam im opisy wszystkich kategorii, a mają ich naprawdę sporo! Do tego zakładka O nas, która zawsze jest najtrudniejsza. Zupełnie nowa dla mnie dziedzina wzornictwa, okazała się przyjemną i niezwykle ciekawą w tworzeniu copywritingu:)

Luma Milanówek

Pan Łukasz wkroczył w mój świat ze swoim pięknym jedwabiem. Temat wdzięczny, zwłaszcza dla kobiety. Szale, apaszki, chusty z najszlachetniejszego jedwabiu włoskiego - teksty same się pisały. A właściciel firmy tak mnie komplementował: "Pani Ewelino, jak zwykle jestem zachwycony! Bardzo dziękuję. Dzięki Pani wreszcie mogę opisywać świat jedwabiu tak elegancko jakbym chciał."

TuTurkus

TuTurkus to kolejny ciekawy projekt copywritingowy. Tym razem od stałej Klientki, która zauroczyła mnie swoim pomysłem na biznes. Powołała do życia klimatyczny, wysmakowany sklep z akcesoriami dekoracyjnymi na imprezy. Z przyjemnością podjęłam się tego zadania pełnego radości i kolorów,  tworząc teksty do poszczególnych kategorii sklepu.

Coliberty

Coliberty to studio utalentowanego fotografa. Wiedział on doskonale, co chce powiedzieć swoim klientom. Nie potrafił jednak tego ubrać w zgrabnie słowa. Poprosił mnie o pomoc w opisaniu jego oferty. Dawid wyszedł z założenia, że zamiast męczyć się układaniem zdań, woli się zająć tym, w czym jest dobry. W ten sposób teksty powierzył copywriterowi;) 

Polska Róża

Dla tego zlecenia niemalże zniknęłam na jakiś czas dla świata. Pochłonęło mnie zupełnie przygotowanie opisów wszystkich produktów, jakie oferuje marka Polska Róża. Syropy z różnych zdrowych owoców, konfitury z płatków róż, naturalne soki - pisanie takich tekstów to nie dość, że ogrom przydatnej dla zdrowia wiedzy, to jeszcze nieustanny apetyt na coś owocowego. 120 tysięcy znaków - pobiłam swój rekord!;) Do tego zadowolenie Klienta. Bezcenne. 

Creatum for Kids

Mam słabość do fotografów, bo sama robię zdjęcia do różnych projektów. Gdybym miała wybrać inny zawód, zostałabym fotografem! Dlatego z wielką przyjemnością piszę teksty, jak te na stronę Kamila Jacenko - fotografa dziecięcego. Nasza współpraca szła jak po maśle. Doskonale się rozumieliśmy. Powstałe copy można przeczytać na jego stronie internetowej we wszystkich zakładkach. 

Creative Team

Z dziewczynami z Creative Team można konie kraść! Tak się nam świetnie układa ta współpraca. Zaczęło się od tekstów na ich stronę internetową, rozszerzyło na kolejne zlecenia, jak teksty do prasy. Mają power przy organizacji bajkowych ślubów i wesel, podbijają rynek jako wedding planerki. 

Strefa VR

To było fascynujące zlecenie! Pisanie o wirtualnej rzeczywistości rozszerzyło...moją własną rzeczywistość. Dowiedziałam się nowych rzeczy, odkryłam inne światy. Do tego Klient był przemiły, a współpraca rozciągnęła się na inne projekty. Oczywiście także związane z Virtual Reality:) 

Farmbnb

Moda na agroturystykę i wczasy w klimatycznych miejscach z dala od zgiełku miast, przyniosła owoce w postaci tego typu portali. Farmbnb, dla którego pisałam teksty, pozwala wyszukać gospodarstwo, pensjonat na wsi - sielskiej, wakacyjnej, z dala od problemów. Bardzo przyjemne zlecenie! Już samym tworzeniem tekstów poczułam się wypoczęta;)

 

Sklep z ramami

Właściciel sklepu odezwał się do mnie z prośbą o ożywienie tekstów w jego sklepie. Kocha swoje produkty, zna branżę od podszewki, ale nie zawsze potrafi to ubrać w słowa. I tak powstały wszystkie teksty prezentujące dane kategorie produktów, jak też charakterystyka samego sklepu i jego misji.

Oprawiamy.pl

Sklep z ponad 30-letnią tradycją ramiarską. Jak oddać w kilku słowach ten ogrom pracy i doświadczenia z klientem? Na szczęście się udało i pracownia ramiarska zyskała odświeżone teksty, które w dodatku opracowałam z myślą o dobrym pozycjonowaniu.

Stolarnia Puszcza

Stolarnia w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Prowadzona przez młodych pasjonatów, którzy powrócili do rodzinnych korzeni i rozpoczęli swoją przygodę z drewnem. Podczas rozmowy z właścicielami widać ogień w oczach i zapał do tego, co robią. Tym większe było wyzwanie przy opracowywaniu tekstów!

Country Avenue

Sklep, dzięki któremu dom może przypominać o sielskich wakacjach na wsi. Powiedzieć, że to bliski mi projekt, to nic nie powiedzieć. Przez 3 lata „wychowywałam” go jako swoje dziecko. Stworzyłam nazwę sklepu, opisy produktów, kategorii, misji. Sklep sprzedałam, ale sentyment pozostał. A wraz z nim ciągle wiele moich tekstów na stronie.

Louba

Strona internetowa architekt wnętrz i projektantki mebli, Magdaleny Koszczuk. Pomogłam w stworzeniu takiego opisu do Bio, który by zawierał w pigułce jej podejście do pracy twórczej i estetyki, w której się lubi poruszać. 

Top