O współpracy z Eweliną mogę powiedzieć tylko jedno - dała nam do myślenia... Ewelina działała szybciej i sprawniej niż my. Na pozbieranie informacji od nas musiała czekać kilka dni, a my na gotowe copy od niej - niecały 1 DZIEŃ!:)
To co doceniam u Eweliny najbardziej to błyskawiczna i zrozumiała komunikacja mailowa oraz kreatywne i szybkie działanie. Przy tym to bardzo sympatyczna osoba.:)) W PEŁNI POLECAM I Z PEWNOŚCIĄ TU WRÓCĘ. 

Bartek z BLACKFISH Studio

Wyszło extra! Już wiem, że to był bardzo dobry ruch z mojej strony, że oddałem teksty w ręce profesjonalisty.
Od teraz tym bardziej, wszystkich moich klientów (odnośnie stron internetowych, materiałów reklamowych), będę namawiać na usługi copywritera, a co ważniejsze, mam już sprawdzony kontakt:) Mam nadzieję, że to nie ostatni projekt przy którym współpracujemy!

Kamil Jacenko/Creatum For Kids

Pani Ewelina jest osobą godną zaufania. Podczas współpracy wykazała się kreatywnością i rzetelnością. Swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem i pasją . Teksty zaproponowane są oryginalne i ciekawe. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Z przekonaniem polecam usługi świadczone przez Panią Ewelinę .

Natalia Rajczak/Klub Szermierczy

Do pani Eweliny trafiłam przez przypadek szukając w internecie copywritera. Pani Ewelina jest bardzo słowna, wszystkie teksty były gotowe na czas i dobrze napisane, a co najważniejsze tutaj – bardzo przyjemnie się je czyta. Bardzo polecam i na pewno przy kolejnych projektach będę wracać. 

Agnieszka Michalska/Polska Róża

Współpraca z Panią Eweliną układała się bardzo dobrze, a do tego w miłej atmosferze. Na specjalną uwagę zasługuje jej rzetelność, terminowość oraz zrozumienie tematu. Otrzymałem dużo więcej teksów niż się spodziewałem. Jak najbardziej polecam!

Bogusław Nikonowicz/ Niko Studio

Pani Ewelina spełniła moje oczekiwania w 200% - ekspresowa realizacja, zrozumienie tematu i wspaniały tekst - taki, o który właśnie chodziło! Polecam, ponieważ widać, iż w pracę wkładane jest również serce 😉

Janusz Ślusarz / Strefa VR

 

Otwarty umysł Eweliny przyczynił się do powstania wielu kreatywnych materiałów i publikacji na potrzeby naszych serwisów internetowych w branży wnętrzarskiej. Nie bez znaczenia jest czas ich tworzenia - szybko i sprawnie. Bardzo często powstawał materiał, który był akceptowany bez żadnych korekt – trafiał po prostu w punkt. Ewelina słucha potrzeb, myśli. Jest płodna w pomysły. Polecam.

Przemysław Szklarzewski
  Polskie Centrum Architektury Wnętrz

Nasza klubokawiarnia, która już od kilku lat tętni życiem, długo poszukiwała swojej nazwy. Z wielką pasją i zaangażowaniem tworzyliśmy ją myślami, będąc już na studiach. W końcu wymarzone miejsce, remont i nadanie naszej wizji finalnego kształtu. Nazwa tego miejsca, niezwykle ważna, bo ostateczna była wielką niewiadomą. Jak wielu ludzi, tak wiele pomysłów. Z pomocą przyszedł twórczy umysł Eweliny i tak mamy Gram Off On. Miało być nowocześnie, ale i nostalgicznie, informować o naszej pasji do muzyki, ludzi i życia. I tak się stało. Dziękujemy również za pomoc przy prowadzeniu fan page'a, który był źródłem nie tylko reklamy, ale i podwaliny tego, co nadal tworzymy.

Magdalena i Marcin Matejczuk / Gram Off On

O tej współpracy można mówić dużo! Wydaje mi się, że większość naszych agencyjnych projektów powstawało przy większej bądź mniejszej kooperacji albo konsultacji z Eweliną. Chętnie realizujemy kolejne wspólne zadania, bo mało jest osób z taką energią i zaangażowaniem w swoją pracę, jakie ma Ewelina. To jest chyba klucz naszej wieloletniej relacji! Wszystkim życzę takich współpracowników:)

Kamil Siwek / Studio Graficzne Dobry Układ

Praca z Eweliną to czysta przyjemność. Jest pomysłowa, bardzo responsywna i pełna zaangażowania. Jej świeże pomysły oraz wykazywana inicjatywa sprawiają, że projekt już po pierwszym drafcie zaczyna nabierać rumieńców. Lekkość pióra oraz umiejętność  zawierania przekazu między słowami sprawiają, że tworzone przez nią teksty bardzo przyjemnie się czyta. Gorąco polecam.  

Sebastian Krupa / Kropka Pod i

Top