Social Media

Liebherr

Mam zaszczyt współpracować z liderem w dziedzinie urządzeń chłodniczych - marką Liebherr. Ich podejście do komunikacji w social media jest bardzo inspirujące. Profil na Facebooku jest źródłem ciekawostek, wielu informacji - nie tylko o samych lodówkach. I o to chodzi!

Baśniowy Supraśl

Od tego się wiele zaczęło. Przyjaźni, radości, odkryć. Fan page Baśniowy Supraśl prowadzę od kilku lat razem z koleżanką fotografką. Od pierwszego dnia skupiamy się na pokazywaniu miejsc w malowniczym Supraślu, które działają na wyobraźnię odbiorców i wywołują ich żywe reakcje. Kochamy naszą społeczność, którą zgromadziłyśmy podczas prowadzenia komunikacji na Facebooku. Obecnie Baśniowy Supraśl to zarówno fan page, jak i mój blog funkcjonujący jako dodatkowa strona komunikacji o pięknym miasteczku w sercu puszczy Knyszyńskiej.

Centroom

Fan page społeczności coworkingowej z biura w samym sercu Białegostoku. Komunikacja prowadzona w sposób, jaki odzwierciedla środowisko coworkerów: dynamicznie, różnorodnie, inspirująco. Działania na Facebooku pokazują biuro od środka, a tym samym ludzi w nim pracujących.

 

Top